Jdi na obsah Jdi na menu
 


MORAVSKÝ POHÁR - 2010

3. 7. 2010

 

Pohár si odvezli kanoisté z Olomouce

Obrazek     Rychlostní kanoisté se sešli v sobotu 3.července v loděnici Kanoistiky Kojetín , aby zde zápolili o nádherný broušený pohár od mistra Arnolda Čančíka z Nového boru. Za slunečného letního počasí se na řece Moravě jel již jeho 52 ročník. Bojovat přijelo celkem 9 oddílů z Moravy a Čech,  letos bohužel chyběli již tradičně se účastnící oddíly z Polska a Slovenska. V soutěži oddílů s přehledem zvítězili a pohár si odvezli s počtem 180 bodů závodníci „Kanoistického klubu“ Olomouc, druhý skončil „Klub vodních sportů“ Hranice a třetí skončili kanoisté z Ostrožské Nové Vsi. Domácí „Kanoistika“ Kojetín brala bramborovou medaili tedy nepopulární čtvrté místo.

    Závodilo se na tratích 200 a 2000m a pro zpestření a divácky zajímavé se na závěr závodů jely i různě složené mixy v kategori jak deblkajaků, tak i deblkánoí.

    Další akcí, kterou „Kanoistika“  Kojetín pořádá je již čtvrtý festival dračích lodí „Draci na Hané“. Tato akce je dvoudenní a proběhne 21. a 22. srpna 2010. Těšíme se na Vaši účast.

pev

 

Celkové výsledky bodování oddílů 

-doc-

 

 

 Výsledky   2 000 m

-xls-

-pdf-

 

Výsledky    200 m

-xls-

-pdf-

 

 

odkazy na fotky

http://prochyna3.rajce.idnes.cz/

složka 1

složka 2

 vyhlášení